Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Aphrodisia XL krém

Máte problémy s erekcí? Chcete dosáhnout pevnější, déle trvající erekce? Kde už příroda nenaděluje, je třeba trochu pomoci. A právě k tomu slouží Aphrodisia XL krém pro muže. Ten v sobě má přísady, které přímo způsobují zvětšení penisu a prodloužení trvání erekce. Skvělé účinky krému Aphrodisia XL krému pro muže jsou způsobeny především speciální kombinací bylinných složek, které zajišťují lepší proudění krve v penisu a také zvětšují erektilní buňky.Výrobce doporučuje pro dosažení optimálních výsledků používat krém současně s potravinovým doplňkem Aphrodisia V pro muže. Nezapomeňte, že organismus každého muže je jedinečný a výsledky při užívání produktů jsou vždy individuální. U jednotlivých mužů se mohou lišit na základě genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

Užívání tohoto krému je jednoduché - celý penis jednoduše namažete a vmasírujete jej do pokožky penisu.

Složení přípravku: Aphrodisia XL krém pro muže obsahuje Aqua, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Cetyl Alcohol, Prunus Dulcius Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, phenoxyethanol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Butyrospermum Parkii Alcohol, Aloe Barbadensis, Arnica Montana, Citric Acid, Ginkgo Biloba, Trigonella Foenum Graecum.

Speciální kombinace bylin, kterou vidíte výše zajistí lepší proudění krve v penisu a také zvětšení erektilních buněk. Výsledkem je delší a hrubší penis, silnější a tvrdší erekce.

Aphrodisia je slovenská značka, která není na trhu nováčkem. Nabízí produkty nejen pro muže, ale také pro ženy. Svoje portfolio zamřuje na podporu zdravého fungování pohlavního ústrojí a zároveŇ zvýšení kvality sexuálního života mužů i žen. Všechny přípravky se vyrábí podle standardů GMP, což znamená ekologickou výrobu z ověřených surovin té nejlepší možné kvality. Krém má vyřešená i všechny povolení pro legání prodej na českém i slovenském trhu.

Podobně jako všechny ostatní přípravky této značky je i tento krém přírodního charakteru. To znamená,ž e látky obsažené v krému mají přírodní původ a jde o extrakty z léčivých bylin nebo rostlin.

Byliny v přípravku:

Senovka řecká: Tato rostlina se někdy nazývá také Pískavice řecké seno a využívá se z ní zejména semeno. Rostlina je výborným přírodním afrodiziakem, ale zároveň má i jiné pozitivní účinky na organizmus. Pomáhá například při onemocnění trávicí či dýchací soustavy. Stejně tak snižuje hladinu krevního cukru a podporuje lepší krevní oběh, což se hodí právě pro Aphrodisia XL krém, který se snaží zvýšit prokrvení penisu.

Gingko biloba: Zejména v Asii je tento strom považován za univerzální přírodní prostředek pro duševní rovnováhu a podporu vitality a energie. Kromě jeho příznivých vlivů na paměť, koncentraci a nervovou soustavu se využívá v přírodním léčitelství i na onemocnění průdušek, plic a při astmatu. Pro nás je ale důležitý vliv rostliny na normalizaci srdeční činnosti, krevního tlaku a jeho působení na zlepšení krevního oběhu.

Arnika horská: Rostlina, která je obecně velmi často využívána k onemocnění kůže a při problémech s cévami. Využívá se celá rostlina, která má již dlouhou tradici v přírodním a lidovém léčitelství, prakticky od 12. století. Díky obsahu flavonidů a jiných přírodních složek podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému, zejména zlepšení cirkulace krve v periferních cévách, což pomáhá zlepšit prokrvení penisu.

Jojoba čínská: Tento třímetrový keř, který používaly již staré indiánské kmeny, je doslova předurčen k vnějšímu využití. Pomáhá ke zlepšení zdraví a fungování pokožky, přičemž zlepšuje její elasticitu a flexibilitu. Látka je součástí různých kosmetických přípravků a masážních či tělových olejů, zejména těch, jejichž cílem je také zvýšení pocitu vitality a energie. Má také protizánětlivé účinky.

Aloe vera: Produkty obsahující výtažky nebo extrakty této rostliny se velmi často používají právě ve formě různých krémů a gelů k řešení problémů s pokožkou. Ať už jde o použití na popáleniny, povrchová poranění nebo štípnutí, účinnost Aloe vera je vždy viditelná. V krému Aphrodisia XL je tato látka obsažena zejména z důvodu ochrany pokožky a podpory jejího lepšího prokrvení.

Máslovník africký: Tento opadavý strom pocházející z Afriky se využívá k výrobě tvz. Bambuckého másla. Jedná se o produkt s kosmetickými i léčivými účinky a právě proto je extrakt z této rostliny také součástí Aphrodisia XL krému pro muže. Hydratace pokožky, její lepší vyživování, zjemnění a zpomalení trávení, to jsou jen ty nejdůležitější vlivy. Nesmíme zapomínat ani na antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Mandle obyčejná: Lidé nejčastěji znají plody tohoto stromu, ale věděli jste, že rostlina se používá i v kosmetických přípravcích k zevnímu použití? Nejznámější je zřejmě mandlový olej pro léčbu revmatismu. V Aphrodisia XL krému pro muže se nachází extrakt z této rostliny zejména pro podpůrné účinky na pokožku, ale také na lepší prokrvení zásluhou čistících účinků na krevní oběh.