Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Clavin

Clavin vám pomůže stát se mužem hned. Clavin je unikátní přípravek, který slouží ke zkvalitnění erekce s rychlým nástupem účinku. Vyzkoušet Clavin stojí určitě z to. Je jen na vás, jakou variantu Clavinu si zvolíte. Clavin Originál nebo nejnovější variantu Clavin platinum. Všechny mají za úkol podpořit vaše postavení.Clavin podporuje při současné sexuální stimulaci rozšíření cév, které přivádí krev do penisu. Tento zvýšení přítok krve do penisu má za následek stabilní erekci. Po ukončení stimulace vymizí i běžným způsobem erekce. Bez stimulace se účinek nedostaví. Tím se Clavin odlišuje od léku, jakým je viagra. Je to doplněk stravy a tak je v každé lékárně volně dostupný. Clavin můžete užívat kdykoli. Doporučuje se užívat 1 až 4 hodiny před pohlavním stykem. Nutné je však užít 4 tablety naráz. Užívání Clavinu nevyžaduje žádná přizpůsobení nebo omezení stravování. Clavin je k dispozici v baleních po 8 tabletách, 2 dávky a v balení po 20 tabletách (5 dávek). Maximálně doporučené dávkování jsou 4 tablety denně.

Vedlejší účinky Clavinu nebyly dodnes pozorovány. Dokonce v případě hypertenze neexistuje důvod k nedoporučení přípravku Clavin. Pouze při dlouhodobém současném užívání Clavinu a antihypertenzních léků je na místě pozornost a konzultace s lékařem. Účinky Clavinu vám pomohou ke kvalitnějšímu sexuálnímu životu, na který jste byli zvyklí dříve. Pokud jste byli dříve zvyklí mít opakovaný pohlavní styk, Clavin vám tuto možnost znovu nabídne.

Clavin působí u většiny mužů sexuální stimulaci už napoprvé, a to minimálně hodinu po užití. U některých to může trvat i déle.

Složení: Účinnost Clavin Original® zajišťuje / obsahuje mj. (L-Arginin, L-Citrulin), Tribulus Terrestris, Šafrán, Selen a Zinek:

A) Tribulus Terrestris pro zlepšení erekce, zvýšení sexuální touhy a libida (200mg)

B) Šafrán pro stimulaci libida a zlepšení erekce (30mg)

C) Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (3,2 mg = 32 % DDD)

D) Selen přispívá k normální spermatogenezi, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (24 μg = 44 % DDD)

*Zdroj: IQVIA (Clavin, volně prodejné přípravky, lékárny ČR 2011 – 2015). Doplněk stravy.

A co na to muži?

Clavin opravdu funguje ! Muj sexuální život je o MOC lepší. A hrátky s mojí ženou jsou zábavnější ! Moje žena doteď hýká, děkuju za tenhle výrobek! Clavin je TOP!

Martin, 37 let

Manželka si stěžovala, že už to není co bývalo. Měla pravdu. Pak přišla s Clavinem. Říkal jsem si, co je to za blbost - a ejhle. Od té doby na něj nedám dopustit. Paráda. :)

Petr, 43 let

Přípravek clavin můžete nakupovat v kamenných lékárnách a samozřejmě také na internetu prostřednictvím lékáren nebo oficiálního e-shopu výrobce Clavin. Přejeme vám příjemný nákup a především spoustu krásných a pevných chvilek s vaší partnerkou (nebo partnerem :-))

PS: Clavin je dostupný ve variantách Original a Platinum. O rozdílech se dozvíte u prodejců.