Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Primulus

Některé doplňky stravy jsou specificky vytvořené na míru mužům. A právě takovým produktem je Primulus. Primulus je přírodní multivitamín určený mužům, který má obsah vědecky ověřených látek zaměřujících se na podporu testosteronu. Základem je kotvičník pro tvorbu hormonu a zinek na plodnost. Díky jedinečnému mixu vitamínů a minerálů podporuje energii a vitalitu. Je vhodný pro muže nad 35 let. Je vyráběn v České republice a je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze.Primulus není zázrak. Je to další z řady přípravků, které působí jako podpora zdravého životního stylu. Pokud budete své sexuální zdraví a přidružené systémy ničit aktivně nedostatkem pohybu, konzumací alkoholu nebo špatnou stravou, nepomůže vám nic. Pokud ale máte genetickou predispozici k problémům s pohlavními orgány, hormony nebo tvorbou spermií a přitom žijete zdravým životním stylem, je Primulus opravdu vysoce efektivní. Nemá cenu, aby přípravek brali zdraví lidé ve 20 letech. Je opravdu určen pouze mužům, kterým v čase přirozeně klesají některé charakteristiky. Nikomu přípravek samozřejmě neublíží, ale není třeba vyhazovat peníze. Pokud je vám 35 a necítíte se ve formě, rozhodně to vyzkoušejte - za zkoušku nedáte nic než pár korun.

Základ přípravku Primulus tvoří 5 složek:

Pískavice řecké seno je jednou z dlouho známých kulturních rostlin. Její semena se používají jak koření. Obsahují velké množství bílkovin, olejů a také menší množství alkaloidu trigonelinu, cholinu a triterpenové steroidní saponiny. Podporuje také imunitu a působí jako antioxidant.

Kotvičník zemní známý také jako Tribulus Terrestris obsahuje velké množství steroidních saponinů, fytosterolů, flavonoidů a alkaloidů. Kotvičník se používá na obranyschopnost, posílení imunitního systému a působí i na pohlavní orgány a hormonální systém. Vaše močové cesty budou zdravé, reprodukční soustava skvěle fungující.

Černý pepř přispívá k normálnímu stavu pokožky a podporuje oběh v jemných krevních cévách a kapilárách.

Zinek se v těle nachází v malém množství, ale zato je jedním z těch nepostradatelných minerálních parvků v organismu. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Postará se o plodnost, reprodukci a normální fungování imunitního systému. Chrání taktéž před oxidativním stresem.

A nakonec je tu selen, který specificky působí na produkci spermií, činnost štítné žlázy a k normální funkci imunitního systému. Selen také přispívá k normálnímu stavu vlasů a pokožky a chrání buňky před oxidativním stresem.

Primulus se bere 2 krát denně během nebo po jídle a zapíjí s vodou nebo jiným vhodným nealkoholickým nápojem.

Konkrétní složení přípravku:

Zinek: 7,68 mg

Hořčík: 122,5 mg

Selen: 2,75 μg

Vitamín D3: 25 μg (1000 UI)

Vitamín B6: 1 mg

Vitamín C: 50 mg

Biotín: 30 μg

Fenugreek: 175,3 mg

Tribulus Terrestris: 150 mg

Extrakt z černého koření: 5 mg

Věříme, že vám Primulus pomůže dosáhnout vašich zdravotních cílů a přinejmenším vám pomůže zvednout vaše sebevědomí v oblasti sexuálního zdraví.