Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Maka Gelatinised

Maka, také známá jako Maca, je malá rostlina, která se primárně pěstuje v Jižní Americe, konkrétně v Peru. Jedná se o vysoce výživnou kořenovou zeleninu, která byla po staletí používána domorodými národy ke zlepšení plodnosti, sexuálních funkcí, fyzického a duševního zdraví, vytrvalosti, vitality a hormonální rovnováhy.

Salvia Paradise® nabízí unikátní produkt Maka Gelatinizovaná - BIO prášek, který je 100% čistou Macou, zpracovaný technologií zvanou želatinizace. Tato metoda odstraňuje škrob, takže prášek je snadněji stravitelný. Na výrobu 1 kg BIO želatinované Maky je potřeba 4-5 kg čerstvé maky.Maka je známá svou schopností podporovat duševní a emocionální zdraví, vytrvalost, vitalitu a sexualitu. Je také známo, že pomáhá s plodností a hormonální rovnováhou a doporučuje se ženám v období menopauzy.

Pro použití Maka Gelatinizovaná stačí smíchat jednu čajovou lžičku prášku s vodou a vypít dvakrát denně, ráno a večer, na lačný žaludek. Nejlepších výsledků dosáhnete smícháním prášku pouze s dvojnásobným množstvím vody, abyste vytvořili pastu, kterou pak můžete zředit větším množstvím vody, aby se zabránilo hrudkování.

Ingredience Maka Gelatinizovaná jsou 100% čistý, želatinizovaný prášek vyrobený z kořene rostliny Lepidium meyenii, známé také jako peruánský ženšen.

Stručně řečeno, Maka Gelatinizovaná je vysoce kvalitní BIO prášek vyrobený ze 100% čistého kořene Maca, zpracovaný technologií zvanou želatinizace, která odstraňuje škrob pro lepší stravitelnost. Podporuje duševní a emocionální zdraví, vytrvalost, vitalitu, sexualitu, plodnost a hormonální rovnováhu. Doporučuje se ženám v období klimakteria a jeho použití je snadné, stačí smíchat jednu čajovou lžičku prášku s vodou a pít dvakrát denně, ráno a večer, na lačný žaludek.

Složení je - čistá 100 % MACA.

Maka, také známá jako Maca, je malá rostlina, která se primárně pěstuje v andských vysočinách Jižní Ameriky, konkrétně v Peru. Pro své léčivé a nutriční vlastnosti je po staletí používán domorodými obyvateli. Kořen rostliny je nejběžněji používanou částí a ke konzumaci se obvykle suší a mele na prášek.

Historicky se Maca používala ke zlepšení plodnosti, sexuálních funkcí, fyzického a duševního zdraví, vytrvalosti, vitality a hormonální rovnováhy. Inkové, kteří jako první pěstovali Macu, věřili, že má silné afrodiziakální vlastnosti a dodá jejich válečníkům sílu a výdrž, než se pustí do bitvy. V dnešní době je Maca stále používána mnoha lidmi v Jižní Americe jako tradiční lék a stává se stále populárnější i v jiných částech světa.

Maca je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Má zvláště vysoký obsah draslíku, vápníku, železa a jódu. Obsahuje také různé fytochemikálie, o kterých se předpokládá, že přispívají k jeho léčivým vlastnostem. Některé z těchto fytochemikálií zahrnují glukosinoláty, polyfenoly a flavonoidy.

Jednou z klíčových výhod Macy je její schopnost podporovat hormonální rovnováhu u mužů i žen. Je známo, že podporuje endokrinní systém, který je zodpovědný za produkci hormonů. Maca je také známá tím, že pomáhá s plodností, protože může zlepšit kvalitu a množství spermií u mužů a zvýšit libido u žen.

Má se také za to, že Maca má pozitivní vliv na duševní a emocionální zdraví. Bylo prokázáno, že snižuje příznaky úzkosti a deprese a zlepšuje kognitivní funkce. Maca má také protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci snížit riziko chronických onemocnění, jako jsou srdeční choroby a rakovina.

Pokud jde o fyzické zdraví, Maca je známá tím, že zlepšuje vytrvalost, vitalitu a energetickou hladinu. Je to pravděpodobně kvůli vysokému obsahu minerálů a aminokyselin, které jsou důležité pro udržení zdravých svalů a orgánů. Má se také za to, že Maca má pozitivní vliv na zdraví kostí, protože má vysoký obsah vápníku a dalších minerálů, které jsou důležité pro udržení silných kostí.