Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Stearon

Stearon je čistě přírodní přípravek určený pro podporu sexuální výkonnosti a udržení hormonální aktivity mužů. Obsažené byliny jsou zaměřené na tvorbu testosteronu u mužů. Aktivní látky také podporují cirkulaci krve v oblasti genitálií, což má příznivý vliv na erekci. Látky mají také protizánětlivý vliv na prostatu a příznivě působí při odvádění moči.Doplněk je primárně určený pro muže od 40 let věku. Obsahuje totiž látky, které pomáhají nejen se samotným pohlavním ústrojím, ale zajistí zdraví také dalších částí těla, jak je popsáno níže u vysvětlení účinku jednotlivých složek Stearonu. Obecně se dá také říci, že zajišťuje optimální funkci prostaty ve chvíli, kdy se v pokročilém věku začínají objevovat potíže.

5 základních složek Stearonu:

Kotvičník zemní (tribulus terrestris) působí pozitivně na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Pomůže vám k normální funkci močové soustavy. Skvělým vedlejším účinkem je pak zdraví úst a dásní a také normální stav pokožky.

Mochna nátržník (potentilla erecta) má za účel zajistit normální fungování střevního traktu a pomůže také k normálnímu stavu pokožky.

Vrbovka malokvětá (epilobium parviflorum) obsahuje hodně antioxidantů. Umí pomáhat s pohyblivostí kloubů a pomáhá k normální funkci prostaty. Ženy ho užívají pro větší komfort při menopauze a u obou pohlaví zajistí normální fungování dolních močových cest. Pomáhá i při trávení.

Ostropestřec mariánský (silibium marianum) zajišťuje normální trávení a funkci jater. Antioxidanty jsou samozřejmostí. Tato součást zajistí normální hladinu cukru v krvi, normální činnost srdce a posílí vaši přirozenou obranyschopnost.

Třezalka tečkovaná (hypercium perforatum) pomůže k normálnímu trávení, k normální funkci močových cest, normální funkci dýchacího systému a normální stav pokožky. Zajistí vám duševní zdraví a emoční rovnováhu. Osvěží vaše tělo a budeete mít také lepší spánek. Relaxace zaručena. Imunita posílena. Ženy jej užívají k dosažení duševní rovnováhy při menstruačním cyklu.

Balení Stearonu 50g obsahuje 100 tablet. Jedna tableta obsahuje:

Kotvičník zemní - nať
60 mg

Mochna nátržník - nať
55 mg

Vrbovka drobnokvětá - nať
50 mg

Višňové stopky
50 mg

Ostropestřec mariánský - plod
45 mg

Třezalka tečkovaná - nať
35 mg

Třezalka tečkovaná - nať
25 mg

Máčka ladní - nať
35 mg

Běžně se užívají 2 tablet 1 - 3x denně. Není doporučené překračovat toto dávkování. Přípravek není určen pro děti, těhotné ani kojící ženy. Přírodní doplňky stravy Herbamedica mohou být současně přijímány s klasickými léky naordinovanými lékařem. Velmi rychle se vstřebávají organismem a mají regenerační a čisticí vliv. Dlouhodobé užívání bylinných tablet nevede k návyku.

Není problém užívat tento přípravek s dalšími přípravky zaměřenými například na podporu erekce včetně těch, které jsou předepsány lékařem. Stearon je určený k podpoře dlouhodobého zdraví. Je vhodné tedy jej na začátku doplnit také přípravky, které mají okamžitý nástup erekce u mužů. Při dlouhodobém užívání můžete objevit, že takové přípravky nebudou za delší čas potřeba.