Notice: Undefined variable: relation1 in /home/www/netiq.biz/serv/engine/coupons/main.php on line 295
Lovegra silná erekce
Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Lovegra

Přípravek LOVEGRA je lékem ze skupiny nazývané inhibitory fosfodiesterázy typu 5. Po jejím užití dochází při odpovídajícím sexuálním vzrušení k uvolnění hladkých svalových vláken kontrolujících přítok krve do vagíny, čímž se zvýší přítok krve do tohoto orgánu. Přípravek LOVEGRA Vám pomůže navodit orgasmus jen tehdy, pokud dojde k sexuálnímu dráždění. Přípravek LOVEGRA se používá k léčbě žen s poruchami dosažení orgasmu.

Výrobce: Ajanta Pharma Limited

Účinná látka: 100 mg SildenafilDávkování: Vždy užívejte přípravek LOVEGRA přesně podle instrukcí svého lékaře. Nejste-li si jist správným užíváním, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Užijte přípravek LOVEGRA zhruba jednu hodinu před předpokládanou sexuální aktivitou. Tabletu spolkněte celou a zapijte ji douškem vody. Jestliže máte pocit, že přípravek LOVEGRA účinkuje příliš silně nebo naopak slabě, řekněte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Pokud přípravek LOVEGRA užijete společně s těžkým jídlem, může se nástup účinku oddálit. Pití alkoholu může dočasně zhoršit schopnost dosáhnout orgasmu.

Vedlejší účinky: Přípravek LOVEGRA může ovlivňovat účinek některých jiných léků, především těch, které jsou určeny k léčení bolesti na hrudníku srdečního původu. V případě náhlých zdravotních problémů byste měla ošetřujícímu lékaři oznámit, že jste užila přípravek LOVEGRA. Neužívejte přípravek LOVEGRA společně s jinými léky, pokud Vám k tomu nedá Váš ošetřující lékař souhlas. Přípravek LOVEGRA může způsobit závratě a narušit vidění. Měla byste proto znát svoji reakci na přípravek LOVEGRA před tím, než budete řídit motorová vozidla nebo obsluhovat stroje.