Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

V-QR6

V-QR není označení nějakého motorového oleje. Je to přípravek určený speciálně pro muže, kteří potřebují podpořit svůj sexuální život a dodat energii. V-QR obsahuje extrakty z rostlin, které příznivě ovlivní mužské zdraví. Výtažek z ženšenu, kotvičníku zemního a macy podpoří potenci i sexuální schopnosti každého muže.

Přípravek je komplexním doplňkem stravy, který je určený zejména mužům, kteří potřebují nejen fyzickou, ale také psychickou vzpruhu - tedy zvýšit sebevědomí. V-QR podpoří potenci i chuť na sex. Stačí dvě tablety denně.

Sibiřský ženšen má mnoho účinků. Podpoří fyzické a duševní zdraví nebo zotaví člověka při fyzických a psychických problémech, zvýší kognitivní a duševní výkonnost, zlepší krevní oběh, podpoří přirozenou obranyschopnost organizmu, funguje jako adaptogen, snižuje krevní trak, normalizuje hladinu cukru v krvi, zajistí svěží dech a normální dýchání, podpoří imunitu, funguje jako antioxidant, zlepší přirozenou obranyschopnost a zajistí pocit relaxace a dobré nálady.

Maca pečuje o vaše fyzické a duševní zdraví, má pozitivní vliv na plodnost, vytrvalost, vitalitu, sexualitu a také má pozitivní vliv na hormonální systém.

A nakonec KOtvičník - Tribulus Terrestris je v přípravku proto, aby pečoval o pohlavní orgány, zajistil normální funkci močové soustavy, pečoval o zdraví úst a dásní a zajistil normální stav pokožky.

Složení:

Celulóza, L-Arginin, extrakt z kávy, extrakt z ženšenu, extrakt z macy, extrakt z kotvičníku zemního, hydroxypropylmethylcelulóza, sorbitoly, hořečnaté soli mastných kyselin, zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy, oxid křemičitý, oxid titaničitý, polyethylenglykol, polyvinylpyrrolidon, arabská guma, barvivo: patentní modrá V.

Aktivní látka: Extrakt z ženšenu 100 mg (v přepočtu na sušený ženšen 400 mg) - obsah ginsenosidů 7 mg, extrakt z kávy 100 mg (standardizováno na obsah kofeinu 95 mg), extrakt z maky 50 mg (v přepočtu na sušenou maku 250 mg), extrakt z kotvičníku zemního 40 mg (v přepočtu na sušený kotvičník 400 mg), L-Arginin 300 mg ve dvou tabletách.

Jedno balení tohoto přípravku obsahuje 6 tablet a jedno balení tak vydrží na 3 dny užívání. Neměli byste překračovat doporučené denní dávkování. Jedná se o doplněk stravy, který obsahuje kofein 95 mg, takže je vhodné neužívat ho těsně před spaním. Přípravek je vyrobený v Polsku.

Složení podle obsahu 2 tablet (doporučené denní dávky)


Složení Obsah ve 2 tabletách RHP*
Extrakt ze ženšenu 100 mg není stanoveno
v přepočtu na sušený ženšen 400 mg není stanoveno
Obsah ginsenosidů 7 mg není stanoveno
Extrakt z kávy 100 mg není stanoveno
standardizováno na obsah kofeinu 95 mg není stanoveno
Extrakt z maky 50 mg není stanoveno
v přepočtu na sušenou maku 250 mg není stanoveno
Extrakt z kotvičníku zemního 40 mg není stanoveno
v přepočtu na sušený kotvičník 400 mg není stanoveno
L-Arginin 300 mg není stanoveno
*RHP - referenční hodnota příjmu

Jsme si jistí, že přípravek V-QR vám pomůže získat jistotu v posteli a získat zpátky ztracené sebevědomí.