Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Maca Plus

Maca Plus není typický přípravek pro muže. Jedná se o komplex 5 adaptogenů, který nabídne výtažky z těchto rostlin: rozchodnice růžová, klanopraška čínská a shatavari. Je to přípravek v kapslích, doplněk stravy.

Jedná se o unikátní komplex pěti adaptogenů ve formě standardizovaných výtažků s vysokou koncentrací. Ekonomické balení 90 kapslí, které je na trhu aktuálně dostupné, vám vystačí na 3 měsíce. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Složení přípravku:

stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza E464 (potah kapsle), výtažek z kořene maca (Lepidium meyenii Walp.) standardizován na obsah min. 1 % glukosinolátů, výtažek z kořene ashwagandhy (Withania somnifera) standardizován na obsah 7 % withanolidů, výtažek z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea L.) standardizován na obsah min. 3 % rosavinů, výtažek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis Baill.) standardizován na obsah min. 9 % schizandrinu, výtažek z kořene shatavari (Asparagus racemosus), standardizován na obsah min. 20 % saponinů.

Dávkování je jednoduché - 1 kapsle denně. Tato jedna dávka obsahuje:

Doporučená denní dávka (1 kapsle) obsahuje 50 mg výtažku z maca, z toho 0,5 mg glukosinolátů, 50 mg výtažku z kořene ashwagandhy, z toho 3,5 mg withanolidů, 40 mg výtažku z kořene rozchodnice růžové, z toho 1,2 mg rosavin, 40 mg výtažku z plodů klanoprašky čínské, z toho 3,6 mg schizandrinu, 40 mg výtažku z kořene shatavari, z toho 8 mg saponinů. Doporučenou dávku byste neměli překračovat. Přípravek není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nejedná se o lék, ale o potravinový doplněk.

Jednotlivé složky mají různé účinky:

MACA, známá také jako řeřicha peruánská nebo Lepidium Meyenii přináší fyzické a duševní zdraví, plodnost, vytrvalost a vitalitu, aktivnější sexualitu mužů a posílení hormonálního systému.

VITÁNIE SPAVÁ, také Withania somnifera, Ašvagandha je adaptogen. Zlepšuje duševní a kognitivní činnost, posiluje duševní zdraví a pomáhá relaxovat. Napomůže normální činnosti kardiovaskulárního systému, zlepšuje koncentraci a potlačuje únavu.

ROZCHODNICE RŮŽOVÁ, Rhodiola rosea je Adaptogen reagující na nervový systém. Potlačuje únavu a stres.

KLANOPRAŠKA ČÍNSKÁ, Schisandra chinesis je Adaptogen proti stresu. Je to také antioxidant. Podporuje normální trávení a funkci jater. Používá se k pročištění. Zlepšuje také dýchací systém a obnovuje jeho normální funkci. Jako Tonikum funguje také jako podpora mentální pohody.

CHŘEST HROZNOVITÝ, Asparagus racemosus podporuje normální trávení. Je také vhodný při pomoci se zvládáním menstruačních potíží, pomůže s komfortem při kojení a pomáhá ženám při menopauze. Pečuje o reprodukční systém v plodném období a stejně tak pomůže mužům zajistit funkční reprodukční systém. Zajistí lepší spánek.

Produkt Maca Plus od HEPATICA zakoupíte v kamenných lékárnách i na internetu na e-shopech s léky a doplňky stravy. Patří mezi ty levnější doplňky stravy a můžete jej kombinovat i s dalšími přípravky pro podporu plodnosti a pro sexuální zdraví.