Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Erectan

Není nic horšího než ztráta mužnosti. Není to jenom fyziologická porucha. Pro muže to může být potupa. Naštěstí žijeme v 21. století a je tu přírodní cesta, jak svou možnost v plné míře vrátit zpět a to s okamžitým účinkem. Pomoci může Erectan 400 mg. Přípravek Erectan obsahuje pouze ty nejkvalitnější dostupné suroviny, které se dají na trhu sehnat. Erectan patří k těm přípravkům, které nejsou pro dlouhodobé užívání, nýbrž k jednorázovému užívání s rychlým nástupem do 60 minut od užití.

V erectanu byste našli unikátní kombinaci pěti tělu vlastních aminokyselin, které mají velmi příznivý vliv na sexuální zdraví mužů. Přípravek Erectan 400 mg obsahuje nový L-arginin alfa-ketoglukarát. Je možné pohodlně užívat ve formě tobolek a svým složením je tak vhodný nejen pro zdravé, ale také pro diabetiky a kardiaky. Přípravek Erectan 400 mg obsahuje pouze ty nejkvalitnější dostupné suroviny na trhu ať už jde o jejich čistotu nebo o sílu samotného extraktu.

Pro správné užívání je potřeba pozřít dvě tobolky hodinu před započetím sexuálního aktu, nejlépe na lačno. Po požití spolu s jídlem se oddaluje nástup účinku. K rychlému dosažení erekce je nutná sexuální stimulace - nestačí pouze polknout a čekat. Maximální denní dávka jsou 4 tobolky. Erectan je určený pro jednorázové užití, ale nic nebrání tomu brát ho každý den. Doba nástupu účinku je individuální u každého jedince a bude záležet na věku, zdravotním i psychickém stavu jedince. V balení je 20 tobolekKlíčovými vlastnostmi produktu je:

- rychle podporuje erekci do 60 minut

- zvyšuje nejen nástup a rychlost, ale také kvalitu erekce. Muž tak dosáhne vyšší úrovně tvrdosti.

- užitím se také prodlouží doba trvání samotné erekce

- prodlouží se doba sexuální touhy

- prodlouží se doba sexuální aktivity

- muž bude mít mnohem intenzivnější prožitek sexuálního styku

Upozornění produktu:

Doplněk stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Barvivo E122 může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Při současném užívání léků pro léčbu sexuální dysfunkce nebo oběhového systému doporučujeme konzultaci s lékařem. Skladujte na suchém a tmavém místě, při teplotě do 25 °C.

Složení přípravku v jedné tobolce:

133 mg L-arginin alfa-ketoglutarát

89 mg L-ornitin alfa-ketoglutarát

71 mg L-arginine base

71 mg L-citrulin

L-Lysin (kyselina chlorovodíková, L-lyzin, HCl)

L-Lysin (kyselina chlorovodíková, L-lyzin, HCl)

Pro nákup přípravku erectan není nutné mít lékařský předpis. Tento doplněk stravy je dostupný jak na internetu tak v kamenných lékárnách. Pokud ovšem trpíte onemocněním vážnějšího charakteru doporučujeme užívání přípravku Erectan konzultovat s vaším specialistou nebo obvodním lékařem.

Při výrobě Erectanu jsou dodržován maximální bezpečnostní a hygienické standardy. Výroba probíhá v certifikovaných provozech HACCP. Na každém novém vývoji se podílí specialisté z oborů sexuologie a urologie. Přípravky jsou laboratorně testovány a certifikovány Státním zdravotním ústavem.