Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Erectan

Není nic horšího než ztráta mužnosti. Není to jenom fyziologická porucha. Pro muže to může být potupa. Naštěstí žijeme v 21. století a je tu přírodní cesta, jak svou možnost v plné míře vrátit zpět a to s okamžitým účinkem. Pomoci může Erectan 400 mg. Přípravek Erectan obsahuje pouze ty nejkvalitnější dostupné suroviny, které se dají na trhu sehnat. Erectan patří k těm přípravkům, které nejsou pro dlouhodobé užívání, nýbrž k jednorázovému užívání s rychlým nástupem do 60 minut od užití.V erectanu byste našli unikátní kombinaci pěti tělu vlastních aminokyselin, které mají velmi příznivý vliv na sexuální zdraví mužů. Přípravek Erectan 400 mg obsahuje nový L-arginin alfa-ketoglukarát. Je možné pohodlně užívat ve formě tobolek a svým složením je tak vhodný nejen pro zdravé, ale také pro diabetiky a kardiaky. Přípravek Erectan 400 mg obsahuje pouze ty nejkvalitnější dostupné suroviny na trhu ať už jde o jejich čistotu nebo o sílu samotného extraktu.

Pro správné užívání je potřeba pozřít dvě tobolky hodinu před započetím sexuálního aktu, nejlépe na lačno. Po požití spolu s jídlem se oddaluje nástup účinku. K rychlému dosažení erekce je nutná sexuální stimulace - nestačí pouze polknout a čekat. Maximální denní dávka jsou 4 tobolky. Erectan je určený pro jednorázové užití, ale nic nebrání tomu brát ho každý den. Doba nástupu účinku je individuální u každého jedince a bude záležet na věku, zdravotním i psychickém stavu jedince. V balení je 20 tobolek

Klíčovými vlastnostmi produktu je:
• Rychle podporuje erekci do 60 minut.
• Zvyšuje nejen nástup a rychlost, ale také kvalitu erekce. Muž tak dosáhne vyšší úrovně tvrdosti.
• Užitím se také prodlouží doba trvání samotné erekce.
• Prodlouží se doba sexuální touhy.
• Prodlouží se doba sexuální aktivity.
• Muž bude mít mnohem intenzivnější prožitek sexuálního styku.

Upozornění produktu:

Doplněk stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Barvivo E122 může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Při současném užívání léků pro léčbu sexuální dysfunkce nebo oběhového systému doporučujeme konzultaci s lékařem. Skladujte na suchém a tmavém místě, při teplotě do 25 °C.

Složení přípravku v jedné tobolce:
• 133 mg L-arginin alfa-ketoglutarát
• 89 mg L-ornitin alfa-ketoglutarát
• 71 mg L-arginine base
• 71 mg L-citrulin
• L-Lysin (kyselina chlorovodíková, L-lyzin, HCl)
• L-Lysin (kyselina chlorovodíková, L-lyzin, HCl)

Pro nákup přípravku Erectan není nutné mít lékařský předpis. Tento doplněk stravy je dostupný jak na internetu tak v kamenných lékárnách. Pokud ovšem trpíte onemocněním vážnějšího charakteru doporučujeme užívání přípravku Erectan konzultovat s vaším specialistou nebo obvodním lékařem.

Při výrobě Erectanu jsou dodržován maximální bezpečnostní a hygienické standardy. Výroba probíhá v certifikovaných provozech HACCP. Na každém novém vývoji se podílí specialisté z oborů sexuologie a urologie. Přípravky jsou laboratorně testovány a certifikovány Státním zdravotním ústavem.