Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Proerecta

Partnerky Vám často svoji nespokojenost nedají najevo. Pokud ale trpíte poruchami erekce, vězte, že je zklamaná. Nebude Vám to zazlívat, ale může svou nespokojenost dávat najevo. Takové problémy jsou pak základem pro hádky a další vztahové nepříjemnosti, kterým je dobré se vyhnout. A vyhnout se jim nemusí být tak složité.Penis je v zásadě tvořen třemi topořivými tělesy, která tvrdnou po zvýšení průtoku krve do penisu. Právě krev je pro kvalitní erekci prvořadá. Pokles průtoku krve v penisu může být způsoben celou řadou okolností. Mezi ty hlavní patří životospráva, civilizační choroby jako je obezita, stres nebo i věk. Cévy se zužují až ucpávají a slabý průtok krve pak oslabuje erekci, která může časem zmizet úplně.

Přípravek Proerecta, který je předmětem našeho článku, obsahuje kvalitní bylinné složky vytvořené kombinací české a německé receptury, které velmi rychle působí na oběhovou soustavu a podpoří prokrvení v celém těle včetně penisu. Stačí hodina od užití a dojde k efektivnímu prokrvení penisu. Sex pak nemusí být záležitostí pěti minut a vy dokážete souložit podstatně déle než doposud.

Přípravek Proerecta nažene díky bylinám Tribulus a Ženšen do penisu maximum krve, díky čemuž nastupuje pevná erekce. Maca a Kakaovník pak podpoří sexuální apetit a vášeň i u starších pánů. Mladší muži naopak získají sebevědomí a nebudou se muset obávat selhání. Díky Tribulus a Ženšenu se v penisu také dlouhodobě udrží více krve a sex si tak budete moci dopřávat déle, než jste byli zvyklí.

Složení přípravku samozřejmě není tajné. Hlavními složkami jsou již zmíněný Ženšen a Tribulus, dále Citrulin a extrakt kakaovníku. Tím složení nekončí. Další složky si můžete dohledat přímo na webu obchodu s Proerectou – Proerecta.cz.

Přípravek je doplňkem stravy, což znamená, že jej můžete zakoupit bez nutnosti žádat o lékařský předpis. Užívání je ovšem doporučeno konzultovat s lékařem pokud trpíte některou nemocí spojenou s oběhovým systémem.

Dávku přípravku Proerecta je možné užívat podle potřeby kdykoliv se bude blížit sexuální styk. Je ovšem doporučeno neužívat dávku těsně před spaním, protože by tělo mělo v noci regenerovat, a to obecně znamená snížení krevního tlaku, nikoliv naopak. Vlastně stejně, jako že si nedáte před spaním šálek kávy.Pokud budete Proerecta používat poprvé, doporučujeme Vám objednat jedno balení na kterém si přípravek vyzkoušíte. Pokud se Vám ovšem život s lepší erekcí zalíbí, zakupte si co nejvíc balení si můžete doporučit. Čím je objednávka vyšší, tím je jedna pilulka lacinější.

Samozřejmostí je rychlá a diskrétní doprava. Mimochodem – Proerecta je český výrobek. Nemusíte se tedy bát, že by byl plný nějakých nezdravostí z Číny, jak je u jiných přípravků běžné. Přípravek má potřebné certifikace, které splňují jak české tak unijní normy. Pokud Vás zajímají informace o klinických studiích, které provběhly nebo zkušenosti zákazníků, kteří Proerecta používají, doporučujeme Vám navštívit stránky obchodu Proerecta.cz.

Teď už Vám ale popřejeme hodně zábavy v posteli a šťastný vztah v každém věku.