Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

ArginMax

Pánové, trápí vás slabá erekce? Ne opravdu není za co se stydět. Je to přirozený vývoj lidského těla v čase stejně jako šedivé vlasy nebo vrásky kolem úst. S šedinami se bojuje barvou, s vráskami krémy a plastickou operací a se slabou erekcí bojuje produkt zvaný ArginMax.

ArginMax má několik variant, ale zdaleka nejoblíbenější mezi muže je ArginMax Forte. Jedná se o doplněk stravy, který přispívá k dlouhodobému zlepšení erekce, sexuální výkonnosti a prokrvení pohlavních orgánů. Účinnost v tomto případě zajišťují následující složky:

L-arginin, L-citrulin, extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), vitamin E (D-α-tkoferol), suchý extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) standardizovaný na 24 % obsah ginkgoflavonových glykosidů a 6 % obsah ginkgolidů a bilobalidů, suchý extrakt z plodů schizandry čínské (Schisandra chinensis) standardizovaný na 5 % obsah lignanů a 10 % obsah anthokyanů, extrakt ze šafránu setého (Crocus sativus), vitamin B3 (nikotinamid), lykopen, zinek (oxid zinečnatý), lutein, kyselina listová, selen (seleničitan sodný pentahydrát), vitamin B12 (kyanokobalamin); plnidlo: stearan hořečnatý, želatina (tobolka), barviva: oxid titaničitý (E171).Tyto látky jsou rozděleny do 4 kategorií podle funkce - aktivace erekce, stimulace, zachování erekce a podpora libida.

Zcela klíčové jsou především Tribulus Terrestris, který má přímý vliv na zvýšení erekce, sexuální touhy i libida. Šafrán pak dělá to stejné. Obě složky se vzájemně posilují. Zinek má za úkol přispívat k plodnosti a mužské reprodukci. Přispívá k normální funkci imunitního systému a také chrání buňky před oxidativním stresem. Selen má za úkol přispívat k normální spermatogenezi.

Vedle těchto přírodních extraktů a vitamínů se vyznačuje Arginmax Forte také obsahem L-argininu a L-citrulinu. Skladba účinných látek je vytvořena s cílem zohlednit maximálně požadavky na fyziologické potřeby mužského organismu.

V České republice je ArginMax notifikován Ministerstvu zdravotnictví a je uváděn na trh ne jako lék, ale jako doplněk stravy.

Kromě přípravku pro muže vyvinula firma také Arginmax Forte pro ženy. Tento přípravek má za úkol působit na prokrvení pohlavních orgánů. Má za cíl především zvyšovat sexuální touhu a prožitek. Zároveń jej doplněn řadou látek, které celkově přispívají nejen pohlavnímu zdraví ženy, ale celkovému zdraví. Ve složení ArginMax Forte pro ženy naleznete:

L-arginin, L-citrulin, extrakt z kotvičníku zemního, suchý extrakt eleuterokoku ostnitého stand. na 1,5 % eleutherosidů, vitamin E, suchý extrakt z listů vinné révy tandardizovaný na 10-20 % obsah anthokyanů a 5 % obsah polyfenolů, suchý extrakt z plodů schizandry čínské standardizovaný na 5 % obsah lignanů a 10 % obsah anthokyanů, extrakt ze šafránu setého, zinek, vitamin B6, lutein, kyselinu listovou, biotin, selen, vitamin B12, plnidlo: stearan hořečnatý, želatinu, barviva: oxid titaničitý.

Výrobky značky Arginmax nabídnou také některé další doplňky stravy pro péči o močové a pohlavní orgány a ženské pohlavní orgány.

Přejeme vám pevné zdraví a samozřejmě kvalitní, dlouhý a uspokojivý sex.