Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Postawin

Postawin přípravek pro muže si zakládá hlavně na L-argininu a L-karnitinu. To jsou rostlinné extrakty, které dlouhodobě podporují sexuální vitalitu. Celým názvem se přípravku říká Natural Medicaments Postawin. Dodáván je obvykle v balení po 10 tabletách. Z přírodních látek obsahuje hlavně Kotvičník pro příznivý vliv na pohlavní orgány a hormonální aktivitu a také Ženšen, který pomáhá udržovat vitalitu, posiluje výdrž, celkovou fyzickou kondici a podporuje sexuální zdraví. Výrobce přípravek obohatil také o zinek, který slouží k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a také selen, který podporuje normální spermatogenezi. Účinnost přípravku je pak zvýšena technologií mikronizace.Maca ve složení ovlivňuje výdrž a vitalitu a nejčastěji se užívá pro podporu potence. Kotvičník podporuje normální fungování pohlavních orgánů a normální hormonální aktivitu. Ženšen podporuje sexuální zdraví i vitalitu. Gingo podpoří mikrocirkulaci krevního systému, zinek pomůže s hladinou testosteronu i k normální plodnosti a reprodukci. Selen přispěje k normální spermatogenezi. Maca a ženšen kromě již výše zmíněného také přispívají k udržování fyzického i duševního zdraví.

Muži užívají 1 až 2 tablety tohoto přípravku denně, ideálně 2 hodiny před sexuálním stykem. Tableta se užívá během jídla nebo po jídle, pro dlouhodobější vstřebávání. Vždy je třeba dostatečné množství vody.

Složení v jedné kapsli:

Maca (řeřicha peruánská, Lepidium meyenii, extrakt z kořene 10:1 – odpovídá 500 mg aktivní látky) 250 mg, L-arginin 150 mg, L-karnitin 50 mg, Lactobacillus Casei 33 mg, kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt) 30mg, ženšen (Panax ginseng, extrakt z kořene) 30 mg, jinan dvoulaločný (Gingko biloba, extrakt z listu) 5 mg, Smilax aspera (Salsepareille racine, přestup osténkatý kořen) 4 mg, pepř černý (pepřovník černý, Piper nigrum, extrakt) 3.5 mg, koenzym Q10 (ubichinon) 2.5 mg, kvasnice obohacené selenem (selen 20 μg [36 % RHP]), zinek (oxid zinečnatý) [45 % RHP], plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), stabilizátor (kopolymer polyvinylpyrrolidonu a vinyl-acetátu), látky protispékavé (oxid křemičitý a hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka/potah tablety (hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol, kopolymer polyvinylpyrrolidonu a vinyl-acetátu). RHP – Referenční hodnota příjmu.

Přípravek obecně patří mezi lacinější přípravky na podporu mužnosti. Podle hodnotících webů cca 90 % uživatelů přípravek doporučuje. Každopádně byste neměli překračovat doporučené množství. Přípravek by se neměl užívat dětmi do 3 let, těhotnými a kojícími ženami. Skladování od 5 do 25 °C. Přípravek není náhradou pestré stravy. To znamená, že byste měli nalézt ideálně takový balanc mezi stravou a výživovými doplňky, který bude pro vaše tělo ideálně fungovat. Pokud jste přecitlivělí na některou látku ze složení, konzultujte užívání přípravku se svým lékařem.

Věříme, že užívání přípravku Postawin vám pomůže v posteli odvádět lepší výkony a zlepšit si tak sebevědomí i partnerský život.