Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Bulgarian Tribulus

Bulharský Tribulus Original obsahuje extrakt z byliny sasanky hajní. Tato bylina obsahuje steroidní saponiny, které přispívají k vylučování testosteronu, hormonu, který podporuje rozvoj svalové hmoty a fyzické síly. Tribulus terrestris je žlutě kvetoucí rostlina malého vzrůstu, která pochází ze Starého světa, ale rozšířila se i do dalších oblastí světa s teplým podnebím. Dokáže se jí dařit i v poušti nebo v jiných nehostinných podmínkách. Sasanka obsahuje tyto účinné látky: saponiny, ligninové amidy, flavonoidy, alkaloidy a glykosidy. K výrobě extraktu se používá planě rostoucí Tribulus terrestris sklízený v Bulharsku. Tento extrakt je standardizován na 60 % saponinů a je převeden na protodioscin v koncentraci 50:1 (z 50 kg suché byliny se získá 1 kg extraktu).Tribulus Original je doplněk stravy určený mužům, kteří usilují o větší svalovou hmotu a fyzickou sílu. Přípravek obsahuje výtažek z byliny sasanky hajní se steroidními saponiny, který pomáhá podporovat vylučování testosteronu, přírodního pohlavního hormonu, který stimuluje rozvoj svalů. Sasanka obsahuje především účinné látky, jako jsou saponiny, ligninové amidy, flavonoidy, alkaloidy a glykosidy.

Standardizace na furostanolový saponin na protodioscin není stejná jako celkový počet saponinů vyskytujících se v indickém nebo čínském tribulusu. Navíc, jak ukázaly bulharské spektrometrické studie, velmi často skutečný obsah saponinů v čínském nebo indickém tribulu nepřesahuje 4-5 %. Původní Tribulus bulgaris je navíc standardizován také na 10 % tříslovin a 10 % flavonoidů přepočtených na rutin, což zaručuje, že poskytuje všechny zdraví prospěšné látky, které mu vědci připisují.

Tribulus zlepšuje činnost a odolnost organizmu, posiluje sexuální aktivitu a má příznivý vliv na spermatogenezi:

pro dobrou fyzickou kondici mužů
podporuje mužnost
zvyšuje sílu organizmu
zvyšuje libido
posiluje sexuální aktivitu

Tedy ideální je tento přípravek používat ve dvou základních případech. Pokud jste starší a chcete se postarat o funkčnost vašich pohlavních orgánů a zachovat si svou mužnost, vezmete si tento přípravek k tomuto účelu. Pokud nakopak jste mladí a s mužností ještě potíže nemáte, pak zajistíte, že tyto problémy nepřijdou. Kromě toho se hodí přípravek také těm, kdo chtějí zhubnout nebo chtějí nabrat svalovou hmotu v posilovně.

Zložení produktu: Bylinný extrakt kotvičníku zemního standardizovaný, s obsahem 60% steroidních saponinů, protispékavá látka: oxid křemičitý, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (kapsle). z www.gigalekarna.cz

Bulgarian Tirbulus se užívá 3 x denně po jídle. Užívat můžete 1 - 2 kapsle. V balení na vás čeká 120 kapslí.

Nezapomeňte, že se jedná striktně o doplněk stravy. Tedy nemá žádné prokázané lékařské účinky. Je testován pouze pro svou zdravotní nezávadnost. Jakékoliv prokázané účinky jsou deklarovány samotným výrobcem. Přesto byste neměli účinky bylin a rostlin podceňovat. Byliny a rostliny se užívají stovky až tisíce let a jsou vyzkoušené miliony lidí po celém světě.