Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Eregma MAX Power

Dnes vám představíme produkt Eregma MAX Power, který je velmi komplexním a účinným přírodním přípravkem, který je určen k podpoře sexuálních funkcí muže. Z uživatelského hlediska jsou to ale Tablety pro lepší sex.Přípravek vám pomůže zvýšit výkonnost organismu. Obsahuje totiž kombinaci účinných látek, které jsou určené k podpoře sexuálních funkcí u mužů. Účinek je zvýšen technologií mikronizace. Eregma MAX Power vám pomůže zintenzivnit sexuální prožitek. A nejen pro muže, ale i pro ženy. Eregma MAX Power obsahuje bylinky maca a kotvičník, které jsou často označovány jako "přírodní viagra". Obsahují také žen-šen označovaný za "kořen života", ginkgo bilobu a indiány oblíbený smilax. Z dalšího složení je tu selen, zinek a měď které tvoří významnou funkční součást řady enzymů důležitých pro životní funkce v organismu. V přípravku Eregma MAX Power jsou zastoupeny v biologicky dobře dostupné formě a organismus je schopen je velmi dobře využít.

Složení přípravku:

500 mg maca, 200 mg L-arginin, 60 mg panax ginseng, 35 mg silymarin, 35 mg smetanka lékařská, 33,5 mg vitamín E, 10 mg ginkgo biloba, 8 mg smilax lékařský, 7,2 mg zinek, 5 mg koenzym Q10, 300 µg měď, 20,0 µg selen.

Užívá se jedna tableta dvakrát denně dopoledne mezi jídly a večer 3 hodiny před spánkem. Je třeba vždy zapít dostatkem vody. V doporučených dávkách se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků. Nevznikne vám návyk. Účinek se u vyčerpaného organismu znatelně projeví už po jednodenní dávce. Výrazného účinku se dosáhne po několika týdnech užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě - i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže objeví, je vhodné regenerační kúru zopakovat.

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Účinnost vstřebávání složek je zvýšena technologií mikronizace. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Neobsahuje lepek.
Upozornění pro diabetiky: Přípravek může snižovat hladinu krevního cukru v krvi, vhodnost používání konzultujte s lékařem.
Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


V jedné tabletě najdete:

Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium meyenii)

200 mg L-arginin hydrochlorid

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris)

Ženšen korejský, pravý (Panax ginseng, Všehoj ženšenový)

60 mg Eleuterokok ostnitý (Sibiřský ženšen, Eleutherococcus senticosus)

Ostropestřec mariánský (Silibum marianum)

Smetanka lékařská (pampeliška, Taraxacum officinale)

33.5 mg Vitamín E (D-alfa-tokoferol)

Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný)

Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný)

Smilax lékařský (Smilax officinalis)

5 mg Koenzym Q10 (ubichinon)

7.2 mg Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý)

0.3 mg Měď (síran měďnatý, sulfát měďnatý)

0.02 mg Selen (seleničitan sodný, selenan sodný)