Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Excite Man Power

EXCITE Power je stimulující gel pro muže pro zlepšení erekce. Byl navržen tak, aby pomohl zlepšit a prodloužit mužskou výkonnost díky kombinaci rostlinných extraktů s povzbuzujícími a vazodilatačními vlastnostmi. Mezi jeho aktivní složky patří muira puana, arginin, kolagen, paprika, kyselina hyaluronová a další.Muira puana je rostlina, která se odedávna používá jako přírodní afrodiziakum. Předpokládá se, že zvyšuje sexuální touhu a zlepšuje erektilní funkci. Arginin je aminokyselina, o které je známo, že zvyšuje průtok krve, což může pomoci zlepšit erekci. Kolagen je protein, který je nezbytný pro zdraví pokožky, a jeho přítomnost v EXCITE Power pomáhá udržovat pružnost a hydrataci pokožky. Capsicum, odvozený z chilli papričky, je silný vazodilatátor, který může pomoci zlepšit průtok krve a zvýšit citlivost. Kyselina hyaluronová je přirozená látka, která se nachází v těle a pomáhá udržovat tkáně lubrikované a zvlhčené.

Při aplikaci na intimní oblast má EXCITE Power jemnou mentolovou vůni a lehkou, nelepivou texturu. Po aplikaci gel poskytuje pocit chladu, následovaný teplem a mravenčením, což může způsobit, že se uživatel cítí silný a vzrušený. Gel byl navržen tak, aby jej používali muži, kteří chtějí dát do svých vztahů vše a zlepšit svůj výkon.

Chcete-li použít EXCITE Power, jednoduše stiskněte dávkovač a jemně naneste malé množství na intimní partie. Dvě nebo tři kapky budou více než dost. Gel se snadno používá a nešpiní oblečení. Má neutrální vůni a nezanechává na pokožce žádné zbytky.

Uživatelé EXCITE Power hlásili pozitivní výsledky, přičemž mnozí zaznamenali zvýšenou citlivost a delší dobu trvání. Luly říká, že "je to přesně to, co popis naznačuje, zejména pro páry, které to používají." John hlásí, že "funguje. Nešpiní oblečení, není lepkavý a jeho vůně je neutrální." Noelia si produkt zakoupila spolu s ženským stimulačním gelem a používala je současně s tím, že "to bylo skvělé!!! můj partner mi řekl, že je mu horko a zima a že je v této zóně citlivější, cítila jsem se dokonce větší potěšení a díky tomu jeho trvání bylo delší...s malým množstvím to stačí."

Závěrem lze říci, že EXCITE Power je povzbuzující gel pro muže, který může pomoci mužům zlepšit jejich výkon a prodloužit intimní zážitky. Jeho kombinace rostlinných extraktů s povzbuzujícími a vazodilatačními vlastnostmi spolu s aktivními složkami s vyplňujícím účinkem z něj dělají mocný nástroj pro každého muže, který chce ve svém vztahu dát ze sebe vše. Jemná mentolová vůně, nelepivá textura a snadná aplikace z gelu činí pohodlné a praktické řešení pro zlepšení mužské výkonnosti.

Ingredience:

Voda (voda), glycerin, fruktóza, hydrolyzovaný kolagen, alkylbenzoát C12-15, triglycerid kaprylové/kaprinové, dimethikon, propandiol, extrakt z kůry Ptychopetalum Olacoides*, paprika frutescens (chili paprička), ovoce, extrakt ze sodíku, menuronát*, arginin Sodná sůl sacharinu, karbomer, akryláty/vinylizodekanoátový křížový polymer, PEG-60 hydrogenovaný ricinový olej, sorbitol, propylenglykol, alkohol denat., hydroxid draselný, aroma (příchuť), glukonát sodný, fenoxyethanol stimulující gel pro muže