Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

FertilON Forte

Je tu další přípravek, který může mužům pomoci s potencí a plodností. Jedná se o doplněk stravy FertilON forte plus, který je určený pro muže a napomáhá zvýšení kvality spermií. Zlepšuje potenci a mužskou plodnost. S kombinací vitamínů dosáhnete vyššího počtu spermií, jejich vyšší pohyblivosti, vyššího sexuálního drivu a jako vedlejší účinek můžete pocítit lepší psychiku a vitalitu.V přípravku najdete už známý L-Arginin, který má za úkol zvýšit objem spermatu. Ovšem důležité jsou i další složky. V jedné dávce přípravku najdete 9 miligramů vitamínu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální fungování krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Přispěje k normálnímu fungování energetického metabolismu, k fungování nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k posílení imunitního systému a chrání také buňky před oxidativním stresem stejně jako ke snížení únavy a vyčerpání. Má také funkci na vstřebávání železa, které je další složkou tohoto přípravku.

Železo přispěje k normálnímu energetickému metabolismu, k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílí se také na procesu dělení buněk.

Z dalších složek je tu vitamín B12, regenerační B-Komplex, Selen pro spermatogenezi, Zinek pro plodnost a reprodukci, Horčík pro syntézu bílkovin, Vitamín E jako antioxidant, kyselina listová pro normální krvetvorbu, Maca pro plodnost, vytrvalost a sexualitu stejně jako pro podporu hormonálního systému, Zelený čaj pro vitalitu a proti únavě.

Přípravek se užívá jako 1 - 2 kapsle denně po jídle podle potřeby. Balení obsahuje 90 pilulek a vydrží vám tedy na více než 45 dnů užívání.

FertilON forte jsou jednoduše vitamíny pro muže s unikátním složením v celulózových kapslích. Jedná se o doplněk stravy, který můžete užívat bez omezení a nemusíte o něj žádat lékaře. Je ovšem vhodné užívání konzultovat, pokud trpíte vážnějšími zdravotními problémy.

Složení v jedné kapsli:

Vitamín C - 38,89 mg, Hořčík - 9,72 mg, Zinek - 9,72 mg, Vitamín B3 - 9,72 mg, Vitamín E - 9,72mg, Vitamín B6 - 0,97 mg, Vitamín B2 - 0,97 mg, Železo - 1,94 mg, Kyselina listová- 0,46 mg, Selen 0,06mg, Vitamín B12 - 0,06 mg, Zelený čaj (extrakt) - 68,05 mg, Maca negra - 24,3 mg, L-Karnitin - 58,33 mg, L-Arginin - 58,33 mg, Stearan hořečnatý - 8,75 mg

Užívání večer se nedoporučuje, protože díky obsahu zeleného čaje může mírně stimulovat. Objednávat můžete na internetu nebo můžete najít přípravek i v některých lékárnách.

Tyto vitamíny nejsou vhodné pro děti, pro těhotné a kojící ženy. Není doporučeno překračovat doporučenou denní dávku a také by to bylo zbytečné, protože tělo nedokáže větší množství těchto látek tak rychle zpracovat. Přípravek je vyrobený v České republice firmou Serafin-byliny. Přípravek je zaregistrovaný na Ministerstvu zdravotnictví jako potravinový doplněk a má příslušné certifikace.