Máte jiný problém? Vyberte...

Články

Jaké přírodní látky pomáhají na erekci?

Ze všech stran na Vás cílí reklama, která nabízí přípravky na podporu erekce. Ty obsahují různé látky. Pojďme se na některé jednotlivé látky podívat z hlediska jejich účinku.

Zinek patří mezi velmi významné kovy, které se nacházejí ve všech živých organismech a látkách ve velkém množství. V lidském těle se nachází ve spermatu. Je zodpovědný za udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Měly by jej tedy obsahovat všechny kvalitní přípravky.L-Arginin je aminokyselina, která je základním kamenem v boji proti slabé erekci. Kromě toho zlepšuje Arginin také produkci a kvalitu spermií. Zabijete tak 2 mouchy jednou ranou. Oxid dusný, který aminokyselina obsahuje pomáhá uvolnit svalstvo. To ovlivňuje cévy vedoucí do penisu. Pomůže tedy v pumpování krve do penisu. A krev je přesně to, co v penisu pro dobrou erekci potřebujete.

L-Citrulin jde ruku v ruce s L-Argininem. Pomáhá držet hladinu L-Argininu na dobré úrovni. Zajišťuje tak, že penis vydrží ztopořený dlouhou dobu a je během erekce větší a delší. Opět by neměl chybět v žádném přípravku.

L-Lysin se v penisu projevuje kvalitnější erekcí a intenzivnějším pocitem z pohlavního styku. Lidé s dobrou hladinou této aminokyseliny jsou opakovaně schopni podávat lepší seuxální výkony. Tato aminokyselina se podílí na vzniku hormonů ovlivňujících potřebný čas na regeneraci po sexuálním aktu.

Tribulus Terestris je další látkou, která je honě obsažena a často zdůrazňována. Jedná se o stimulant, který ovlivňuje hladinu mužského pohlavního hormonu Testosteronu. Ta je zodpovědná za fyzickou sílu, sportovní výkon, růst ochlupení a produkci spermatu.

L-Ornytin je také často součástí přípravků. Ne ovšem na zlepšení erekce, ale na problémy s předčasnou ejakulací. Díky této aminokyselině tak budete schopni být déle v akci a uspokojit mimo sebe také ženu.

Gingo Biloba je zodpovědná za mikrocirkulaci krevního oběhu. Neměla by tedy rovněž chybět v žádném přípravku na prokrvení penisu.

PanaX Ginseng také známý jako Ženšen má opět pozitivní vliv na mikrocirkulaci krve v penisu a udržuje tak normální sexuální kondici.

Saw palmetto je extraktem ze serony plazivé a je zodpovědný za normální funkci prostaty. Je tedy skvělým doplňkem ke každému přípravku na erekci, protože ty jsou také často užívány staršími muži, kteří mohou zároveň trpět problémy s prostatou.

Mezi další časté složky, které mohou mít vliv na funkci penisu v dobrém slova smyslu – ať už tedy na cirkulaci krve, lepší výdrž, delší erekci, prostatu a ejakulaci patří: extrakt z kakaovníku, Kotvičník zemní, Maca peruánská, Kayenský pepř a hloh.

CO by naopak neměly přípravky obsahovat je: lepek, sodík, mléčné produkty, cukr, umělá barviva, konzervanty nebo příchutě. To všechno by mohlo narušit funkci, a navíc se jedná o zcela zbytečné složky, které nejsou přírodní.Pokud budete vybírat přípravek na erekci a bude se jednat o přírodní produkt, měla by tam být obsaženy výše zmíněné složky, ve správném poměru. Čím více z nich, tím lépe.

Přejeme Vám při boji s problémy s erekcí hodně štěstí a doufáme, že jsme Vám pomohli.

přidáno 28.5.2019