Máte jiný problém? Vyberte...

Články

Vedlejší účinky Levitry

Zcela eliminovat nežádoucí účinky Levitry není možné. Nicméně vedlejší účinky, které mohou vyskytnout, jsou mírné. Téměř všechny léky mají nežádoucí účinky, ale se nemusí objevit u každého. Snášenlivost léku závisí na vlastnostech každého organismu. Tudíž lék Levitra může způsobit nežádoucí účinky, ale mírné. Z důvodu dobré snášenlivosti (a to ve srovnání s Viagrou nebo Cialisem), mnoho mužů volí Levitru. K nežádoucím účinkům Levitry patří mírné bolesti hlavy, ucpaný nos a snížení rychlosti reakce. Tyto nežádoucí účinky však vyskytují velmi vzácně.

Aby se zabránilo možným nežádoucím účinkům Levitry, neměli byste brát Levitru současně s jinými přípravky na zvýšení potence. Pokud užíváte jakékoliv léky, poraďte se o interakci Levitry se svým lékařem. Při použití přípravku Levitra Bayer zdržte se alkoholu, řízení a obsluhy strojů. Pokud se u Vás objeví jakékoli vedlejší účinky, vyhledejte ihned lékařskou pomoc.

Pokud máte nějaké jiné zdravotní problémy jako onemocnění srdce, onemocnění ledvin, onemocnění jater, prodělali jste cévní mozkovou příhodu nebo srdeční infarkt, máte retinitis pigmentosa nebo jiný oční problém, priapismus, žaludeční vředy, přestáváte vidět nebo máte jiný oční problém, srpkovitou anémii nebo trpíte poruchami srážlivosti krve, oznamte je svému lékaři, protože tak by Váš stav měl být mnohem lépe kontrolován a dávkování léku Levitra by mělo být upraveno. V závislosti na Vašem stavu Vám může doktor i doporučit lék Levitra přestat užívat.

Pokud by se některý z uvedených nežádoucích účinků u Vás vyskytl a byl by pro Vás příliš obtěžující, závažný nebo by se opakoval při novém užití přípravku, oznamte to vašemu lékaři. Pokud by se vyskytly nežádoucí účinky, které zde nejsou uvedeny, informujte o tom prosím lékaře nebo lékárníka.

přidáno 2.6.2019